ما را در فیس بوک دنبال کنید
ما را در یوتیوب دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ورود اعضا

 

 قوانین و مقررات

 

 1. شرایط استفاده از خدمات وبسایت سورپرایزگجت
  1. حداقل شرایط برای استفاده از خدمات وبسایت سورپرایزگجت، داشتن سن قانونی و کارت اعتباری یا دبیت کارت برای خرید اینترنتی است. افراد زیر سن قانونی می توانند از خدمات سورپرایزگجت تحت نظارت والدین یا قیم قانونی خود استفاده کنند.

  2. جهت استفاده از خدمات سورپرایزگجت، عضویت در وبسایت اجباری نمی باشد، ولی کاربران می توانند با عضویت، از خدمات رایگانی از جمله: رهگیری هدیه ارسال شده، برنامه کاربردی رایگان تقویم شمسی یادآور مناسبتها، پیشنهادهای ویژه و … بهره مند شوند.  

  3. در صورت عضویت در وبسایت، فرد موظف به حفاظت از نام کاربری و رمز عبور خود می باشد و مسئولیت کلیه فعالیتهای انجام شده تحت آن نام کاربری بر عهده وی خواهد بود. هرگونه عواقب ناشی از عدم حفاظت کافی از نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر خواهد بود.

    

 2. مشخصات محصولات:

  1. کلیه محصولات مطابق توضیحات و تصاویر موجود در وبسایت www.surprisegadget.com  می باشد. خریدار بایستی این اطلاعات، به همراه شرایط و ضوابط آن را مطالعه کرده و بر طبق آن خرید خود را انجام دهد. بدیهی است مسئولیت هرگونه اشتباه در فهم اطلاعات ارائه شده، بر عهده مشتری خواهد بود.

  2. در مورد محصولات چاپی، سورپرایز گجت از ارئه خدمات به تصاویر مستهجن یا حاوی پیامهای سیاسی یا مفاهیمی که موجب آزار گروه بزرگی از مردم  می شود،  معذور خواهد بود.

  3. در صورت عدم توجه مشتری به شرایط و ضوابطِ و یا حوزه جغرافیایی قابل ارائه یک هدیه، امکان سرویس دهی وجود نداشته و مبلغ سفارش مطابق بند 7.d این قرارداد، مسترد خواهد شد.

   d. در ایام پیک مانند روز مادر یا ولنتاین، ممکن است کیکها بدون متن درخواستی ارسال شود.

    e. طرحهای کارت پستال صرفا برای ارسال سفارش به داخل ایران بوده و در صورت سفارش برای ارسال به خارج کشور، از طرحهای موجود در محل جایگزین خواهد شد.

    f. متن روی کارت پستال در سرویسهای ایران به خارج بایستی کوتاه و به زبان انگلیسی باشد.

    

 3. اطلاعات درخواستی در کارت خرید:

  1. مشتری موظف است کلیه اطلاعات ستاره دار درخواست شده در کارت خرید، اعم از آدرس و تلفن هدیه گیرنده و شماره تلفن همراه خود را به دقت و به طور کامل تکمیل کند. مسئولیت هرگونه اخلال در فرآیند سرویس دهی ناشی از عدم دقت، صحت و یا شفافیت اطلاعات ارائه شده، بر عهده مشتری خواهد بود. برای دریافت کدپستی هدیه گیرنده می توانید از آدرسhttp://eservice.postcode.post.ir کمک بگیرید. همچنین توصیه می شود با تکمیل کلیه اطلاعات اختیاری خواسته شده، ما را در سرویس دهی بهتر یاری نمایید.

  2. در حال حاضر تنها امکان ارسال هدایا در داخل ایران فراهم است.

  3. هدایای میزغذا، گل، کیک و تفریحی قابل ارائه در برخی شهرهای ایران و سایر هدایا قابل ارائه در کلیه شهرهای ایران خواهد بود.

    

 4. پرداخت آنلاین:

  1. پرداخت آنلاین در وبسایت سورپرایزگجت از طریق پرداخت امن Paypal انجام می گیرد. مشتری کلیه اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را به این سیستم ارائه می کند و سورپرایزگجت به این اطلاعات دسترسی نخواهد داشت.

  2. امکان پرداخت آنلاین تنها در کشورهایی قابل انجام است که تحت پشتیبانی Paypal می باشند. جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت www.paypal.com مراجعه فرمایید.

 5. تاریخ تحویل هدیه

  1. سورپرایزگجت به محض دریافت سفارش مشتری رسیدگی به آن را آغاز خواهد نمود و در اسرع وقت، نهایتا ظرف 24 ساعت (بدون در نظر گرفتن روزهای تعطیل) پس از سفارش، فرایند تحویل هدیه را تکمیل خواهد نمود.

  2. در صورت سفارش عکس یادگاری، سبد هدیه، کتاب و سفر برای شهرهایی بجز تهران، این محصولات از تهران و از طریق پست پیشتاز ارسال و توسط سورپرایزگجت بیمه خواهند شد. شایان ذکر است تعهد اداره پست مبنی بر تحویل این محصولات در شهرستانها 24 تا 72 ساعت خواهد بود. در صورت دیرکرد اداره پست، سورپرایز گجت مراتب قانونی را در جهت احقاق منافع مشتریان  طی خواهد نمود، اما مسئولیت این دیرکرد بر عهده اداره پست است. جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت www.post.ir مراجعه نمایید.

  3. چنانچه در توضیحات محصولی، حداقل زمان تحویل درج شده باشد، مدت ذکر شده به زمان فوق افزوده خواهد شد.

  4. چنانچه مشتری تاریخ خاصی را به عنوان تاریخ تحویل تعیین نماید، تحویل هدیه در آن تاریخ انجام خواهد گرفت. در مورد مرسولات پستی، این تاریخ با توجه به تعهد تحویل پست، تنظیم خواهد شد.

  5. تاریخ و زمان ترجیحی جهت ارائه محصول به هدیه گیرنده، صرفا برای سرویس دهی بهتر می باشد و تعهدی قانونی را برای سورپرایزگجت ایجاد نمی کند.

    

 6. ووچر هدیه

  1. در صورت سفارش غذای خارج منزل و یا تفریحی، به فرد هدیه گیرنده، ووچر رستوران یا مرکز تفریحی مربوطه حاوی کلیه شرایط و ضوابط مرتبط با آن به همراه نشانی محل مربوطه و شماره تلفن پشتیبانی ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است این ووچرها دارای تاریخ مصرف یک تا دو ماه هستند و در صورت عدم استفاده از آن در طی تاریخ مندرج، باطل خواهند شد.

  2. در صورت سفارش سرویس رفت و آمد برای خدمات مندرج در بند فوق، شماره تلفن  جهت هماهنگی به هدیه گیرنده ارائه خواهد شد. هدیه گیرنده موظف است حداقل 24 ساعت پیش از زمان مدنظر، سرویس ایاب و ذهاب را رزرو نماید. در صورت رزور، این سرویس قابل لغو یا تغییر نمی باشد و عدم استفاده از آن به معنی انصراف از سرویس ایاب و ذهاب بوده و مبلغ مربوطه مسترد نخواهد شد. اما ووچر رستوران یا مرکز تفریحی مربوطه تا پایان تاریخ قیدشده، معتبر خواهد بود.

  3. ووچرها ممکن است به صورت پستی و یا توسط نماینده وبسایت ارائه شوند که در حالت پستی مشمول بند 5.b این قرارداد خواهند شد.

    

 7. استرداد محصول

  1. مشتری می تواند تا تاریخ 120 روز پس از سفارش، چنانچه زمان تعیین شده برای تحویل هدیه به پایان نرسیده باشد.، سفارش خود را لغو کند.

  2. پس از تحویل محصولات کالایی به هدیه گیرنده، در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت و شرایط محصول، نهایتا تا 120 روز پس از تاریخ سفارش، محصول مربوطه قابل استرداد خواهد بود. استرداد محصول مشروط به حفظ کیفیت محصول و بسته بندی مطابق شرایط اولیه آن  می باشد.

  3. پس از تحویل محصولات خدماتی به هدیه گیرنده، در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت و شرایط محصول، با تایید سورپرایزگجت مبنی بر عدم سرویس دهی مطابق شرح وبسایت، سرویسی با هزینه مشابه به صورت رایگان به هدیه گیرنده ارائه خواهد شد.

  4. درخواست استرداد بایستی به صورت الکترونیکی از پروفایل کاربر با ذکر کد و تاریخ سفارش و ارائه شماره حساب جهت ارسال مبلغ هدیه انجام شود. در این صورت مبلغ پرداخت شده جهت سفارش با کسر هزینه های مربوط به نقل و انتقالات پول و تبدیل ارز ظرف مدت 10 روز کاری، به مشتری بازگردانده خواهد شد. شایان ذکر است این مبلغ تنها به حسابی بانکی به نام خود مشتری قابل ارسال است.

  5. در مورد سفر و تفریح، امکان استرداد مبلغ پرداختی وجود ندارد.

    

 8. کوپن تخفیف

  1. سورپرایزگجت تحت عناوین مختلف جهت تشویق مشتریان، اقدام به ارائه کوپن تخفیف به آنها می کند. مشتریان می توانند شخصا از کوپن مربوطه استفاده کنند،  یا آن را به غیر واگذار نمایند.

  2. در صورت واگذاری کوپن تخفیف به غیر، مسئولیت آن بر عهده مشتری خواهد بود و سورپرایزگجت امکان بازپس گیری آن را نخواهد داشت.

  3. مشتریان مجاز به خرید و فروش کوپنهای تخفیف نمی باشند و در صورت اطلاع سورپرایزگجت از این امر، کوپن مربوطه ابطال و عضویت کاربر خاطی تعلیق خواهد شد.

    

 9. نحوه برقراری ارتباط
  1. کلیه ارتباطات سورپرایزگجت با مشتری یا مشتری با سورپرایزگجت به روش الکترونیکی از طریق  پست الکترونیکی، ارسال پیام در پروفایل کاربر و یا وبسایت سورپرایزگجت انجام خواهد شد و تایید این قرارداد توسط مشتری، به منزله رسمیت قانونی بخشیدن به کلیه این مکاتبات است.
  2. جهت مطالعه سیاست سورپرایزگجت در حفظ حریم خصوصی مشتریان و کاربران به اینجا مراجعه کنید.

 10. حریم خصوصی
  جهت مطالعه سیاست سورپرایزگجت در حفظ حریم خصوصی مشتریان و کاربران به اینجا مراجعه کنید.

 11. حق کپی
  1. کلیه محتویات وبسایت سورپرایزگجت اعم از متن، تصویر، لوگو و … تحت مالکیت سورپرایزگجت بوده و استفاده از آن توسط کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی بدون اخذ مجوز کتبی ممنوع است. این حق کپی تحت حمایت قوانین اتحادیه اروپا و قوانین بین المللی می باشد.

 12. محتوای ارائه شده توسط دیگران
  1. نظرات درج شده در ذیل محصولات، نظر شخصی کاربران بوده و سورپرایزگجت مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
  2. در صورت ارائه لینک به سایر وبسایتها، این امر صرفا جهت اطلاع رسانی است و سورپرایزگجت مسئول محتوای سایر وبسایتها نمی باشد.

 13. حوادث غیرمترقبه
  1. در صورت وقوع حوادث غيرمترقبه مانند سيل، زلزله، آتش‌سوزي، جنگ و امثالهم كه ايجاد و دفع آن خارج از حيطه، اقتدار و اراده سورپرایزگجت باشد، ضمن اعلام مراتب مزبور به مشتری ظرف مدت 15 روز، نسبت به ارائه سرویس يا استرداد سفارش با مشتری توافق حاصل خواهد شد. در حالت حوادث غیرمترقبه هيچ‌يك از طرفين حق هيچ‌گونه ادعايي نسبت به يكديگر را  نخواهد داشت.

 

Positive SSL on a transparent background       
حریم خصوصی - قوانین و مقررات
*