ما را در فیس بوک دنبال کنید
ما را در یوتیوب دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ورود اعضا

 

 حریم خصوصی

 1. اطلاعات ارسال شده به وبسایت

  1. سورپرایزگجت به حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود احترام می گذارد و از کلیه ابزارهای قانونی و تکنولوژیکی جهت حفاظت از اطلاعات دریافتی از کاربران به هنگام عضویت، ارسال سفارش و … بهره خواهد گرفت. کلیه اطلاعات تبادل شده بین وبسایت سورپرایزگجت و کاربر به طور رمزگذاری شده و از مجرای https منتقل می شود.

  2. اطلاعات ارائه شده توسط کاربر تنها جهت انجام سفارش کاربر، ارسال رسید خرید مربوطه و ارسال کوپن تخفیف در صورت احراز شرایط، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  3. در صورت عضویت کاربر در خبرنامه، آخرین اطلاعات از محصولات جدید و پیشنهادهای ویژه شما ارسال خواهد شد.

  4. اطلاعات کاربران تحت هیچ شرایطی به شخص ثالث جهت استفاده های تبلیغی و ... ارائه نخواهد شد.

  5. در مورد تصاویر ارسال شده به سایت برای هدایای چاپی، در کلیه مراحل تولید و ارسال هدیه، حریم خصوصی کاربران با دقت رعایت خواهد شد.

  6.  تهیه عکس از لحظه تحویل سفارش، تنها برای اشتراک گذاری لحظه سورپرایز با سفارش دهنده مربوطه می باشد و این تصاویر بدون اجازه کاربر منتشر نخواهند شد. تمپلیت ایمیل ارسال به کاربران برای ارسال گزارش تصویری سورپرایز به شکل زیر است و در صورت عدم رضایت بایستی ایمیل مربوطه را پاسخ دهند:

   "ضمن تشکر از خرید شما، عکس های پیوست شده و لینک فیلم از لحظه زیبای سورپرایز تقدیم می گردد. در صورت رضایت شما، از این تصاویر توسط سورپرایزگجت جهت تبلیغات و ...استفاده خواهد شد. لطفا در صورت عدم رضایت، مراتب را از طریق این ایمیل اطلاع دهید."

  7.  سورپرایزگجت به اطلاعات کارت اعتباری کاربران دسترسی نخواهد داشت و این اطلاعات مستقیما وارد سیستم پرداخت امن Paypal خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به وبسایت www.paypal.com مراجعه کنید.

 2. کوکی ها (cookies)

  1. وبسایت سورپرایزگجت از کوکی استفاده می کند.

  2. کوکی به فایل کم حجمی اطلاق می شود که از طریق وبسایتها روی کامپیوترهای شخصی کپی می شود و به هنگام اتصال مجدد کاربر به وبسایت، مرورگر فایل کوکی را به وبسایت ارائه می کند. در این فایل اطلاعاتی جهت سرویس دهی بهتر به کاربران ذخیره می شود.

  3. کاربران می توانند از طریق تنظیمات مرورگر اینترنتی خود، مانع از کپی شدن فایل کوکی روی کامپیوتر خود شوند که در این حالت ممکن است قادر به استفاده از برخی قابلیتهای وبسایت نباشند.

  4. اطلاعاتی مانند نام کاربری و رمز عبور و همچنین اطلاعات مربوط به کارت اعتباری در کوکی ها ذخیره نمی شوند.

 3. غیرفعال کردن عضویت

  1. اعضای وبسایت در صورت عدم تمایل به ادامه عضویت می توانند با ارسال پیام از داخل پروفایل خود به مدیریت وبسایت، اقدام به غیرفعال نمودن آن کنند.

 

 

 

 

Positive SSL on a transparent background       
حریم خصوصی - قوانین و مقررات
*