ما را در فیس بوک دنبال کنید
ما را در یوتیوب دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ورود اعضا

 

سقوط آزاد از ارتفاع 4 هزار متری

سقوط آزاد از ارتفاع 4 هزار متری

سطح: عالی
توضیحات:

تجربه سقوط آزاد از ارتفاع 4000 متری زمین، بی شک یکی از هیجان انگیز ترین و مفرح ترین تجربه های زندگی هر فردی می تونه باشه.  سرخوشی و لذتی که با این هدیه به عزیزانتون اهدا می کنید میتونه اونها رو برای چند دقیقه ای از تمامی امور روزمره خود به طور کامل جدا کرده و به دنیای دیگری ببره.

 اما اینها تنها فایده این ورزش مفرح نیست. این ورزش اثرات جسمی و روانی مثبتی هم بر روی فرد دارد. Samir Becic که یکی از معروف ترین تمرین دهندگان و روانشناسان ورزشی سالیان اخیر در آمریکاست طی مقاله ای در سایت Health Fitness Revolution به فواید این ورزش هیجان انگیز در دو حوزه جسمی و روحی و روانی اشاره کرده است. افزایش قدرت و توانایی عضلانی و سوزاندن مقدار قابل توجهی کالری را می توان از مهمترین فواید جسمی و همچنین احساس هیجان، افزایش و تقویت حس اعتماد به نفس را می توان ار مهمترین اثرات روحی این ورزش دونست. به طور کلی یکی از اولین و ابتدائی ترین اثرات شرکت کردن در رشته های ماجراجویانه و در رأس آنها چتربازی،آزاد شدن هومون آدرنالین در خون می باشد. از نتایج و اثرات ورود این هورمون به خون می توان احساس هیجان و برانگیختی را برشمرد که باعث افزایش انرژی در شما می گردد.

اگه تمایل داشتین میتونین بلیط رفت و برگشت با هواپیما و یک شب اقامت در هتل سه ستاره در شهری که قراره سقوط آزاد درش انجام شه رو هم به این پکیج اضافه کنید.

 

خدمات پایه پکیج:                                                                                                                                                                          

  • تجربه هیجان انگیز سقوط آزاد از ارتفاع 4000 متری به صورت دو نفری به همراه مربی و سپس پایین آمدن با چتر نجات (بسته به شرایط آب و هوایی دقایقی تحت نظر مربی،کنترل چتر به دست مسافر داده می شود)

خدمات انتخابی پکیج:

  • بلیط رفت و برگشت با هواپیما به شهر مربوطه و یک شب اقامت در هتل 3 ستاره

  

شرایط و ضوابط:

  1. این ورزش بسته به زمان اجرا و شرایط آب و هوایی در مکان های مختلفی از ایران برگزار می شود. به عنوان مثال از حدود اردیبهشت ماه تا اواخر شهریور در شهرهای شمالی و در نیمه دوم سال در شهرهای جنوبی می باشد.
  2. همینک با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، امکان اجرای این ورزش هیجان انگیز در آذرماه 1397 در سایت بوشهر وجود دارد.
  3. زمان اجرای این ورزش پس از سفارش گذاری و همچنین انجام هماهنگی های مربوطه با نهادهای موردنظر با هدیه گیرنده هماهنگ خواهد شد.
  4. انجام این ورزش کاملاً بستگی به شرایط کشور و نهادی دارد که هواپیما از آن ها اجاره گرفته می شود و لذا پس از سفارش گذاری این آیتم، سورپرایز گجت برای هماهنگی با هدیه گیرنده و سفارش دهنده هدیه همواره در تماس خواهد بود و در صورت لغو کلیه پروازها و یا عدم در اختیار گذاشتن هواپیما توسط نهاد مربوطه، سفارش دهنده می تواند برای نوبت بعدی پرواز صبر کند.
  5. رفت و برگشت به شهری که سقوط آزاد در آن انجام  خواهد شد(نیمه دوم سال: بوشهر) در حالت پیشفرض بر عهده هدیه گیرنده خواهد بود. در صورت تمایل با زدن تیک مربوطه سرویس رفت و آمد و یک شب اقامت را به پکیج اضافه نمایید.

 

محدوده جغرافیایی قابل ارائه:

  • همه شهرهای ایران
چاپایمیل
$240
رتبه: رتبه ای ثبت نشده
بلیط رفت و برگشت هواپیما و یک شب اقامت Tooltip

سقوط آزاد از ارتفاع 4 هزار متری
سقوط آزاد از ارتفاع 4 هزار متری
سقوط آزاد از ارتفاع 4 هزار متری

نظر

تا این لحظه نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.

 

Positive SSL on a transparent background       
حریم خصوصی - قوانین و مقررات
*