ما را در فیس بوک دنبال کنید
ما را در یوتیوب دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ورود اعضا

 

 

راهنمای دریافت اعتبار هدیه:

پس از عضویت در وبسایت، میتونین با مراجعه به پروفایل کاربری خود بخش دریافت اعتبارات، از انواع راههای دریافت پروموشن باخبر شوید.

با دعوت از دوستانتون برای عضویت در وبسایت سورپرایزگجت، پس از عضویت اونها در وبسایت و همینطور خریدهای اونها، در حساب کاربری شما دلار شارژ خواهد شد. فقط کافیه به راحتی لیست ایمیلهاتون رو از اکانت جیمیل و یاهو ایمپورت کنید. یا اینکه ایمیل دوستتون رو در فیلد مربوطه وارد و اضافه کنید. با عضویت 10 دوست شما، 50 دلار در حسابتون شارژ خواهد شد. در آینده هم هر چی اونها خرید کنند، شما هم سود خواهید کرد. هر کدام از دوستان شما هم که از طریق شما با سایت آشنا بشند، در خرید اولشون 10 درصد تخفیف خواهند گرفت.

 با اشتراک‌گذاری در فیسبوک از طریق پروفایل، (تصویر زیر) هم همین اتفاق خواهد افتاد. هر کدوم از دوستان شما که پس از اشتراک‌گذاری شما، عضو سایت سورپرایزگجت بشند، و یا اینکه از سایت خرید کنند، برای شما سودآور خواهد بود.

بخشی از مبلغ خریدهای خودتون هم به حسابتون برخواهد گشت. از هر خرید بالای 50 دلار شما 2 دلار و هر خرید بالای 100 دلار شما 10 درصد مبلغ سفارشتون به حساب کاربریتون برخواهد گشت.

آسونترین راه دریافت دلار هم کامنت گذاشتن زیر محصولات وبسایته. اگه قبلا از سورپرایزگجت خرید کردین ، میتونین تجربه خودتون رو به صورت کامنت پایین هدیه مورد نظر بنویسید تا در حسابتون دلار شارژ شه. به ازای هر کامنت 1 دلار در حسابتون شارژ خواهد شد. برای کامنت گذاشتن ابتدا بایستی لاگین کنید تا فرم مربوطه زیر محصول نمایان بشه.

لیست کامل راههای کسب درآمد در جدول زیر اومده:

  • ثبت نام فرد دعوت شده توسط شما در وبسایت           5 دلار
  • هر خرید بالای 100 دلار فرد دعوت شده توسط شما      5 دلار
  • هر خرید بالای 100 دلار شما                                  10 درصد مبلغ سفارش
  • هر خرید بالای 50 دلار شما                                     2 دلار
  • نوشتن کامنت برای هر هدیه‌                                   1 دلار

 

Positive SSL on a transparent background       
حریم خصوصی - قوانین و مقررات
*