ما را در فیس بوک دنبال کنید
ما را در یوتیوب دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ورود اعضا

 


نتایج 1 - 16 از 16  

خیلی هیجان انگیزه که کسی در خونه رو بزنه و ما رو با یه میز غذای استثنایی که از طرف یه عزیزی رسیده سورپرایز کنه. اگه سالگرد ازدواج پدر و مادرتونه، اگه تولد کسیه که دوستش دارین، اگه یک دوست قدیمیتون به تازگی فارغ التحصیل شده، و میخواین عزیزانتون رو از راه دور‫ سورپرایز‬ کنید، کافیه مهمونا رو خبر کنید و بقیه کارها رو به سورپرایزگجت بسپرید! ما از میهمانان شما بهتر از خود شما پذیرایی می کنیم. تصورشو بکنین یهو خاله و عمه و غیره بصورت سرزده بیان خونه، از اون طرف یک میز پر از انواع غذاهای خوش رنگ و لعاب و چرب و چیلی برسه. و همه داد بزنن سوووورپراایز!! فوق العاده خواهد بود، نه؟! فقط چند کلیک با تحقق این ایده فاصله دارید. 
هر چیز دیگری هم که میخواین در کنار این میز غذای استثنایی میتونین اضافه کنین. گلهای فصل، کیکهای خوشمزه و ... . حتی میتونین یک بشقاب با یک عکس خاطره انگیز سفارش بدین و این سورپرایز نصیب هر کی شد، یک هدیه انتخابی مثل موزیک باکس با آهنگ دلخواه شما جایزش باشه.
 شما میتونید با اضافه کردن پیش غذا، غذای اصلی، دسر و نوشیدنی از لیست زیر، به سلیقه خودتون یک میهمانی، جشن تولد و … رو برای عزیزانتون تدارک ببینید. بری جشن تولدها میتونید از لیست کیکها هم یکی رو انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید. یکی از همین مهمونیا رو میتونین اینجا ببینید.

 

Positive SSL on a transparent background       
حریم خصوصی - قوانین و مقررات
*